ECO Tasarım ErP

ECO Tasarım Norm Pompalar

Eco tasarım norm pompalar yatay milli, salyangozlu, tek kademeli, uçtan emişli, kapalı çarklı santrifüj pompalardır. Ana boyutlar TS EN 733 standardlarına, emme ve basma flanşları EN 1092-2 / PN 16’ ya uygundur. Emme ve basma flanşları isteğe bağlı olarak ANSI/ASA flanş normunda üretilebilmektedir. Çarklar ISO 1940 Class 6.3’e uygun olarak dengelenmiştir. Arkadan sökülebilir tasarım sayesinde, salyangozu boru tesisatından ayırmadan yatak grubu ve rotor grubu sökülebilir.

Eco tasarım norm pompalar aşındırıcı olmayan, içinde elyaf, katı parçacıklar bulunmayan, düşük viskoziteli temiz veya az kirli sıvıların transferinde kullanılır.


ECO Tasarım In-Line Pompalar

Eco tasarım in-line pompalar salyangozlu, tek kademeli, kapalı çarklı, düz boruya bağlanabilen santrifüj pompalardır. Emme ve basma flanşları EN 1092-2 / PN 16’ ya uygundur.

Eco tasarım in-line pompalar temiz veya az kirli, düşük viskoziteli sıvıların transferinde kullanılır.


ECO Tasarım Monoblok Pompalar

Eco tasarım monoblok pompalar salyangozlu, tek kademeli, uçtan emişli, kapalı çarklı santrifüj pompalardır. Ana boyutlar TS EN 733 standartlarına, emme ve basma flanşları EN 1092-2 / PN 16’ ya uygundur.

Eco tasarım monoblok pompalar aşındırıcı olmayan, içinde elyaf, katı parçacıklar bulunmayan, düşük viskoziteli temiz veya az kirli sıvıların transferinde kullanılır.